Hlavná stránka
O RRAK
Región
Aktuálne výzvy
Naše aktivity
Naše služby
Šance - Valy
AQUA FILM
Kysuce.net
Vybrané dokumenty
Publikácie
Povinné zverejňovanie
Linky
Kontakt
Ochrana os. údajov
QR Kód - RRA Kysuce

 
 RRA Kysuce je v roku 2015 zaradená do IS RRA a svoje činnosti realizuje s podporou MDVRR SR.


Ponuka prezentačných panelov Šance - Valy

Prezentačné panely o historickom fortifikačnom systéme Šance – Valy na hraniciach 3 štátov sú vyrobené na profesionálnej úrovni a veľmi kvalitne spracované. Na príprave ich obsahovej stránky sa podieľali odborníci z radov archeológov a historikov. Graficky boli spracované profesionálnym štúdiom. Jedná sa o 8 závesných panelov vyrobených na elastickom podklade. Sú vhodné do reprezentačných priestorov firiem a spoločností. V prípade záujmu si tieto panely môžu firmy alebo jednotlivci objednať v Regionálnej rozvojovej agentúre Kysuce, na telefónnom čísle 4335603.

 
Kysuce a pohoria

V regióne Kysúc sa nachádzajú dve hlavné pohoria - Javorníky a Kysucké Beskydy.

Zaujímavosti o Javorníkoch si môžte pozrieť na adrese: www.javorniky.sk  

Zaujímavosti o Kysuckých Beskydoch si môžte pozrieť na adrese: http://www.sopsr.sk/natura/doc/inf_brozury/Kysucke_Beskydy.pdf

 
Vyrobené na Kysuciach - výber LOGA

Regionálna rozvojová agentúra v tomto roku realizuje projekt „ Príprava programu cezhraničnej spolupráce na roky 2007 – 2013“ v rámci iniciatívy INTERREG III A Slovensko – Poľská hranica. V rámci tohto projektu budú realizované aj aktivity vedúce k vytvoreniu značky „Vyrobené na KYSUCIACH“. Spolu s tým bude vytvorené logo tejto značky a webové stránky www.vyrobenenakysuciach.sk a www.madeinkysuce.eu .

RRA Kysuce vyhlásila anonymnú súťaž na vytvorenie loga „Vyrobené na Kysuciach“. Podmienky súťaže: Súťaže sa mohol zúčastniť každý záujemca, ktorý do konca januára doručil do kancelárie RRA Kysuce graficky spracovaný návrh lSample Imageoga, ktoré vystihuje podstatu regiónu Kysúc a má jednoduchú grafickú úpravu.
Prijímanie súťažných návrhov skončilo 31.1.2008. Do súťaže sme prijali 27 graficky spracovaných návrhov. 

26. februára 2008 nezávislá výberová komisia vybrala víťazný návrh loga  pre značku "Vyrobené na Kysuciach". Víťazom sa stal pán Ľuboš Škulec z Kysuckého Nového Mesta s podmienkou, že svoj návrh ešte dopracuje tak, aby lepšie vystihoval podstatu regiónu Kysúc , ako bolo formulované v podmienkach súťaže.  Víťazný návrh:

 

 

 

 
Dôležitý kontakt

www.nsrr.sk

Na stránke www.nsrr.sk nájdete najnovšie informácie týkajúce sa Národného strategického referenčného rámca a jeho jednotlivých operačných programov. 

 
<< Začiatok < Predošlá 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 357 - 360 z 363
 
 
Webmaster CB soft. s.r.o., Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd.Mambo is  Software released under the GNU/GPL License.