Hlavná stránka
O RRAK
Región
Aktuálne výzvy
Naše aktivity
Naše služby
Šance - Valy
AQUA FILM
Kysuce.net
Vybrané dokumenty
Publikácie
Povinné zverejňovanie
Linky
Kontakt
QR Kód - RRA Kysuce

 
 RRA Kysuce je v roku 2015 zaradená do IS RRA a svoje činnosti realizuje s podporou MDVRR SR.


Kysuce a pohoria

V regióne Kysúc sa nachádzajú dve hlavné pohoria - Javorníky a Kysucké Beskydy.

Zaujímavosti o Javorníkoch si môžte pozrieť na adrese: www.javorniky.sk  

Zaujímavosti o Kysuckých Beskydoch si môžte pozrieť na adrese: http://www.sopsr.sk/natura/doc/inf_brozury/Kysucke_Beskydy.pdf

 
Vyrobené na Kysuciach - výber LOGA

Regionálna rozvojová agentúra v tomto roku realizuje projekt „ Príprava programu cezhraničnej spolupráce na roky 2007 – 2013“ v rámci iniciatívy INTERREG III A Slovensko – Poľská hranica. V rámci tohto projektu budú realizované aj aktivity vedúce k vytvoreniu značky „Vyrobené na KYSUCIACH“. Spolu s tým bude vytvorené logo tejto značky a webové stránky www.vyrobenenakysuciach.sk a www.madeinkysuce.eu .

RRA Kysuce vyhlásila anonymnú súťaž na vytvorenie loga „Vyrobené na Kysuciach“. Podmienky súťaže: Súťaže sa mohol zúčastniť každý záujemca, ktorý do konca januára doručil do kancelárie RRA Kysuce graficky spracovaný návrh lSample Imageoga, ktoré vystihuje podstatu regiónu Kysúc a má jednoduchú grafickú úpravu.
Prijímanie súťažných návrhov skončilo 31.1.2008. Do súťaže sme prijali 27 graficky spracovaných návrhov. 

26. februára 2008 nezávislá výberová komisia vybrala víťazný návrh loga  pre značku "Vyrobené na Kysuciach". Víťazom sa stal pán Ľuboš Škulec z Kysuckého Nového Mesta s podmienkou, že svoj návrh ešte dopracuje tak, aby lepšie vystihoval podstatu regiónu Kysúc , ako bolo formulované v podmienkach súťaže.  Víťazný návrh:

 

 

 

 
Dôležitý kontakt

www.nsrr.sk

Na stránke www.nsrr.sk nájdete najnovšie informácie týkajúce sa Národného strategického referenčného rámca a jeho jednotlivých operačných programov. 

 
Spoznávajme Kysuce

Regionálna rozvojová agentúra Kysuce pripravila pre Vás na svojich webových stránkach zábavno - vedomostnú súťaž "Spoznávajme Kysuce". Na začiatku je len  maličký úvodný článok o našich Kysuciach. Každý pondelok sa pod článkom objaví niekoľko súvisiacich otázok. Odpovedať na ne môžete prostredníctvom mailu agentúry Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.  . Najlepšie odpovede vyhodnotíme na tejto stránke. Správne odpovede budú súčasťou pokračovania článku o Kysuciach, ktorý sa do konca roka bude stále rozširovať.

Pravjeme vám, aby ste získanli  nové poznatky a pritom sa príjemne zabavili.

K Y S U C E

Územie Kysúc s rozlohou 935 km2 leží v severozápadnej časti Slovenska. Hraničí s Poľskom a Českou republikou. Je súčasťou Žilinského samosprávneho kraja, patria doň dva okresy Čadca a Kysucké Nové Mesto.

Otázky:

1. Koľko má región Kysuce miest a koľko obcí ?

2. Ktorá obec či mesto je v našom regióne svojou rozlohou najväčšia ?

 
<< Začiatok < Predošlá 81 82 83 84 85 86 87 88 89 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 349 - 352 z 354
 
 
Webmaster CB soft. s.r.o., Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd.Mambo is  Software released under the GNU/GPL License.