Hlavná stránka
O RRAK
Región
Aktuálne výzvy
Naše aktivity
Naše služby
Šance - Valy
AQUA FILM
Kysuce.net
Vybrané dokumenty
Publikácie
Povinné zverejňovanie
Linky
Kontakt
Ochrana os. údajov
QR Kód - RRA Kysuce

 
 RRA Kysuce je v roku 2015 zaradená do IS RRA a svoje činnosti realizuje s podporou MDVRR SR.


POZOR!

Druhé kolo výzvy 2016 na spoluprácu s partnerskými krajinami – Mobility študentov a učiteľov vysokých škôl z/do partnerských krajín.
Viac informácií na:

 
Pellegrini na ITAPE
Na tému digitalizácia sa včera dopoludnia na konferencii Jarná ITAPA vyjadril podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini. Vicepremiér vo svojom prejave zhodnotil aktuálnu situáciu informatizácie verejnej správy slovami: „Ukazuje sa, že niektoré komponenty eGovernmentu si budú vyžadovať výrazné vylepšenia, najmä čo sa týka užívateľskej prívetivosti a prehľadnosti. Urobilo sa kus práce, ale v pozadí – občan to teda nevidí a má právom pocit, že na neho štát zabudol.“
Celý článok...
 
Oznam o plánovanom uzavretí výzvy s kódom OPKZP-PO1-SC111-2016-10:
Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky ako riadiaci orgán pre Operačný program Kvalita životného prostredia oznamuje žiadateľom, že dopyt žiadostí o nenávratný finančný príspevok (ďalej len „žiadosť o NFP”), ktoré boli predložené v rámci výzvy na predkladanie žiadostí o NFP, s kódom OPKZP-PO1-SC111-2016-10, zameranej na triedený zber komunálnych odpadov a mechanicko-biologickú úpravu komunálnych odpadov (ďalej len „výzva”), presiahol v prípade oprávnenej aktivity Triedený zber komunálnych odpadov disponibilnú výšku finančných prostriedkov vyčlenených v rámci výzvy na predmetnú oprávnenú aktivitu Triedený zber komunálnych odpadov.
Celý článok...
 
Viac ako 400 miliónov eur na nové výzvy operačného programu Výskum a inovácie
02.06.2016 - Výskumná agentúra (VA) ako sprostredkovateľský orgán Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR vyhlásila dňa 31. mája 2016 dve otvorené výzvy na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok (NFP) v rámci operačného programu Výskum a inovácie (OP VaI) spolu v objeme za viac ako 400 miliónov eur.
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 329 - 332 z 363
 
 
Webmaster CB soft. s.r.o., Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd.Mambo is  Software released under the GNU/GPL License.