Hlavná stránka
O RRAK
Región
Aktuálne výzvy
Naše aktivity
Naše služby
Šance - Valy
AQUA FILM
Kysuce.net
Vybrané dokumenty
Publikácie
Povinné zverejňovanie
Linky
Kontakt
Ochrana os. údajov
QR Kód - RRA Kysuce

 
 RRA Kysuce je v roku 2015 zaradená do IS RRA a svoje činnosti realizuje s podporou MDVRR SR.


INTERREG IIIC
Tourism Partners Europe | Tlačiť |
Projekt
Tourism Partners Europe
(Rozvoj európskeho cezhraničného cestovného ruchu)
Iniciatíva EÚ INTERREG IIIC
Celý článok...
 
Turisticko-informačný sprievodca Beskydy | Tlačiť |

 

Sample Image Pre turistov, ktorí zavítajú na Kysuce, resp. sa na Kysuce chystajú je tu k dispozícií  nový "Turisticko-informačný sprievodca - Beskydy-Beskidy - Kysuckými Beskydmi, Beskydom Žiwieckim a okolím. Sprievodca je dvojjazyčný a má formu turistických novín. Ponúka základné turistické informácie o Powiate Bielskom, Žywieckom, Suskom na Poľskej strane Beskýd a o Kysuciach na Slovensku. V informáciách o Kysuciach nájdete úplnú databázu ubytovania (viac ako 160 zariadení) a služieb pre turistov. V ponuke sú atrakcie, zaujímavosti o regióne, pozvánky na podujatia, ako aj hlavné ponuky Kysuckého múzea, Kysuckej galérie, strediska SUN PARADISE Veľká Rača - Oščadnica na celú letnú sezónu. Z blízkeho okolia nájdete v ponuke pozvanie ku susedom na Moravu, ako aj do Považského múzea v Budatíne.
Turisticko-informačný sprievodca v rozsahu 24 strán formátu A4, bol vydaný v náklade 10 000 kusov  v mesiaci júl 2006 a zdarma je (resp. v priebehu týždňa bude) k dispozícií v Informačných kanceláriách na Kysuciach - IC Čadca, Rača-TIK Oščadnica, IK Svrčinovec (aj v MIC Turzovka - bude otvorené 18. augusta 2006) a tiež na Morave - Frýdek-Místek, Nový Jičín, Jablunkov, Velké Karlovice, ďalej v Žiline, Rajeckých Tepliciach, Terchovej, v múzeu, galérií, u ubytovateľov a pod.

Celý článok...
 
 
 
Webmaster CB soft. s.r.o., Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd.Mambo is  Software released under the GNU/GPL License.